Forever odwiedza AZ Burn Foundation’s Camp Courage

Forever Living Products jest sponsorem organizacji Arizona Burn Foundation.


Fundacja ta w 1991 roku po raz pierwszy zorganizowała obóz dla dzieci, które doznały poważnych obrażeń w wyniku poparzenia. Jest to miejsce gdzie mogą one poczuć się bezpiecznie i otrzymać wsparcie dzięki przyjaźni, nauce i zdobywaniu nowych doświadczeń. Camp Courage – Obóz odwagi – to obóz dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat z całego stanu Arizona i Stanów Zjednoczonych, który co roku odbywa się w miejscowości Prescott w Arizonie.


Celem tego wyjątkowego obozu jest zaspokojenie emocjonalnych potrzeb dzieci i umożliwienie im budowania trwałych związków z rówieśnikami, które przeżyły podobne doświadczenia. Forever było zaszczycone, mogąc odwiedzić Camp Courage w 2016 roku i przekonać się na własne oczy co dzieje się w obozie i dlaczego każdego roku tak wiele dzieci zabiega o to, aby tutaj przyjechać.


Wszyscy opiekunowie na obozie AZ Burn są pasjonatami propagowania i edukacji w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Co więcej, oprócz odpowiednich kwalifikacji zawodowych - nauczyciele, strażacy, ratownicy medycznymi - są oni niezwykle oddani dzieciom z poparzeniami, które uczestniczą w obozach. Doświadczenie takie jak Camp Courage wykracza daleko poza doznania związane ze wspinaczką skalną, zabawie w parku linowym czy jazdą konną, ponieważ dla tych dzieci głównym celem wszystkich zaplanowanych aktywności jest kojące działanie terapeutyczne.


Camp Courage może również poszczycić się mianem najbezpieczniejszego obozu, na który można wysłać dzieci z poparzeniami. Jak wcześniej wspomniano, opiekunowie to głównie nauczyciele, strażacy i ratownicy medyczni. Dodatkowo na miejscu jest lekarz, który opiekuje się dziećmi, które nadal wymagają leczenia. Oznacza to, że każde dziecko, bez względu na kondycję zdrowotną, ma szansę wyjechać na obóz. Nawet rowery i zajęcia fizyczne są dostosowane do ​​potrzeb dzieci, które mają ograniczenia ruchowe z powodu poważnych oparzeń, tak aby każdy miał szansę zrobić coś, czego wcześniej nie był w stanie.


Dowiedz się więcej o AZ Burn Foundation oraz Camp Courage na Facebooku! 


 

Powiązane produkty