Infinite by Forever zpevňující sérum vyhrálo stříbro na Pure Beauty Awards v Londýně

Společnost Forever vám s nesmírnou hrdostí oznamuje, že poté, co jsme byli zařazeni do soutěže Pure Beauty Awards 2017, bylo naše nové zpevňující sérum oceněno stříbrem jako „Nejlepší nový prémiový Anti-Aging produkt 2017“ ve Velké Británii.


Pure Beauty Awards, které se konalo v hotelu Savoy v centru Londýna, uváděla moderátorka Radia 1, Gemma Cairney.


Tato honosná výroční ceremonie přináší ocenění pro to nejlepší v oblasti krásy a vynáší do světla reflektorů nejinovativnější a nejluxusnější produkty. Slavnostního ceremoniálu se účastní odborníci z oblasti kosmetického průmyslu a je pověstnou hvězdnou událostí plnou celebrit, které touží být její součástí.


V tomto roce bylo udělováno 36 ocenění, přičemž Infinite by Forever se ve své kategorii postavila konkurenci 19 výrobků a druhým místem porazila ESPA, GUINOT, Mukti Organics a Murad.


Společnosti Forever vystoupila na Pure Beauty Awards vůbec poprvé a rovnou získala stříbro v kategorii „Nejlepší nový prémiový Ani-Aging produkt“. To je nesporným důkazem kvality nového systému péče o pokožku Infinite by Forever ™. Těšíme se na rok 2018, už ať je tady! #Foreverproud


Více o ceremonii Pure Beauty Awards ceremony
Objevte nový systém Infinite by Forever advanced skincare system

Související Produkty