infinite by Forever™ firming serum vyhralo striebro na Pure Beauty Awards v Londýne

Spoločnosť Forever je nesmierne hrdá vám oznámiť, že po tom, ako sme boli zaradení do súťaže Pure Beauty Awards 2017, bolo naše nové spevňujúce sérum ocenené striebrom za "Najlepší nový prémiový Anti-Aging produkt 2017" vo Veľkej Británii.


Ocenenie Pure Beauty, ktoré sa konalo v hoteli Savoy v centre Londýna, hostil DJ 1, Gemma Cariney.


Tento bohatý výročný ceremoniál ocenení registruje a uznáva to najlepšie v oblasti krásy a dáva do pozornosti najinovatívnejšie a najluxusnejšie produkty. Na slávnostnom ceremoniáli sa zúčastňujú odborníci z oblasti kozmetického priemyslu a je povestnou hviezdnou udalosťou plnou celebrít, ktoré chcú byť jej súčasťou.


V tomto roku sa udeľovalo 36 ocenení, pričom Infinity by Forever spoločnosti Forever sa postavilo proti 19 ďalším výrobkom tej istej kategórie, a druhým miestom porazila ESPA, GUINOT, Mukti Organics a Murad. 


Ako prvé vystúpenie spoločnosti Forever na oceneniach Pure Beauty, získanie striebra v kategórii "Najlepší nový prémiový Ani-Aging produkt“ je dôkazom kvality nového systému starostlivosti o pokožku Infinite by Forever ™. Tešíme sa na rok 2018, už nech je tu! #Foreverproud


Zistite viac o ceremónii Pure Beauty Awards ceremony
Zistite viac o Infinite by Forever

Súvisiace produkty