Hotele w Sandton przeżywają boom, Global Rally pozytywnie wpływa na biznes

Na Global Rally przyjeżdża 10 000 Forever Business Owners, nic więc dziwnego, że impreza ta może wpłynąć na koniunkturę goszczącego ją miasta. Pokoje w hotelach, restauracje i lokalne atrakcje – centrum konferencyjne Sandton Convent Centre i Johannesburg przekonały się o tym w kwietniu 2016 r.


Według artykułu opublikowanego niedawno przez Conference and Meetings World Magazine, podczas Global Rally i trzech innych imprez, które odbyły się w kwietniu i maju, zarezerwowano ponad 7000 pokoi hotelowych, umacniając pozycję centrum jako lidera lokalizacji międzynarodowych konferencji. Forever zorganizowało w tym centrum swoje pierwsze w historii Chairman’s Bonus Party, w którym uczestniczyło ponad 3000 laureatów i podczas którego rozpakowano 750 czeków. 


Podczas Global Rally znacząco również rośnie sprzedaż produktów Forever i aktywność biznesowa w mieście , które jest gospodarzem imprezy – nie inaczej było w Johannesburgu. Wyczekiwane #FGR17 odbędzie się w Dubaju. Aby uzyskać więcej informacji o Global Rally, wejdź na stronę programów promocyjnych.